Dla wszystkich, którzy chcą rozłożyć finansowanie swojej inwestycji w instalację fotowoltaiczną w czasie, mamy dedykowaną ofertę kredytową. Nasza firma, dzięki współpracy z renomowanymi instytucjami finansowymi może zaproponować swoim klientom kredyt na preferencyjnych warunkach z ratami rozłożonymi na okres do 10 lat również bez wpłaty własnej! Z tej oferty mogą skorzystać zarówno gospodarstwa domowe, rolnicze oraz przedsiębiorstwa. Dodatkowo oferujemy dogodny leasing operacyjny.

Własna fotowoltaika bez wkładu własnego

Oferowany przez nas kredyt jest oprocentowany jedynie na RRSO 5,85%, a rata w większości przypadków  jest bliska kwocie, jaką nasi klienci płacili dotychczas za rachunki za prąd swoim zakładom energetycznym. Nasi konsultanci z chęcią pomogą w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności. 

Dlatego wielu naszych klientów decyduje się na ten krok. Przyczyna jest prosta zamiana rachunku za prąd, na jedną niską ratę kredytu za własną elektrownię słoneczną!  Poziom zwrotu z inwestycji jest o wiele atrakcyjniejszy niż oprocentowanie dostępnych na rynku lokat! 

Oferowany kredyt na instalację fotowoltaiczną można w każdej nadpłacić skracając tym samym okres spłaty, a różnica w odsetkach zostanie zwrócona proporcjonalnie! 

Przykłady rat za instalacje fotowoltaiczną

  • Instalacja 4,29 kW bez wkładu własnego już od 244 zł!
  • Instalacja 4,29 kW z wkładem własnym 10% już od 219 zł miesięcznie!
  • Instalacja 5,61 kW bez wkładu własnego już od 312 zł miesięcznie!
  • Instalacja 5,61 kW z wkładem własnym 10% już od 285 zł miesięcznie!
  • Instalacja 9,9 kW bez wkładu własnego już od 455 zł miesięcznie!
  • Instalacja 9,9 kW z wkładem własnym 10% już od 433 zł miesięcznie!

Instytucje współpracujące z podmiotami Polskiej Grupy Fotowoltaicznej