Polska Grupa Fotowoltaiczna to połączenie dwóch firm z bogatym doświadczeniem i tradycjami w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii. Pierwszy podmiot FerroWings Sp. z o.o. Sp. K. pochodzi z  województwa lubuskiego, drugi podmiot MS Consulting Sp. z o.o. posiada swą siedzibę w województwie mazowieckim. 

Połączenie potencjałów obu podmiotów pozwoliło na osiągniecie większej skali działalności oraz uzyskanie szeregu korzyści na polu wymiany wiedzy, doświadczeń. Dla naszych klientów selekcjonujemy komponenty instalacji fotowoltaicznych wyłącznie sprawdzonych i solidnych producentów, dzięki czemu możemy oferować instalacje fotowoltaiczne nawet z 30 letnią gwarancją.

Nasza specjalizacja to kompleksowa realizacja projektów fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych, przedsiębiorstw oraz gospodarstw rolnych. Od momentu audytu energetycznego, poprzez projekt i realizację fotowoltaiki, aż do zgłoszenia instalacji do zakładu energetycznego i pozyskania dotacji. 

Jesteśmy przekonani, że wybierając naszą ofertę od razu zrealizujesz swój cel, jakim jest redukcja rachunków za prąd! Dodatkowo dzięki wysokiej klasy komponentom będziesz mógł bezobsługowo użytkować instalację fotowoltaiczną na długie lata. Dodatkowo konkurencyjny poziom naszych cen pozwoli na osiągnięcie stopy zwrotu z inwestycji na poziomie już od 7 lat!

Podmioty wchodzę w skład polskiej grupy fotowoltaicznej

MS Consulting jest firmą instalacyjną oraz consultingową dostarczającą rozwiązania i usługi dla sektora energetycznego i sektorów około energetycznych zarówno dla korporacji, jak i klientów indywidualnych. Naszymi klientami są wszystkie wielkie krajowe spółki energetyczne oraz setki średnich i małych podmiotów (m.in. spółki grupy TAURON, ENEA, ENERGA, PGE, PKN ORLEN, KGHM Polska Miedź, PKP Energetyka, Dalkia Polska, LOTOS, AZOTY, GAZ-SYSTEM, Investgas, IBM Polska, i wiele innych). Prezesem firmy jest dr Marian Ślifierz, wieloletni doradca Regulatora i jego przedstawiciel w wielu ciałach unijnych, współpracownik OECD, IEA, ERRA, oraz instytucji regulacyjnych z wielu krajów.

SolarWings to konsorcjum dwóch firm z bogatym doświadczeniem i tradycjami w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii sięgających 1996 roku. Pierwszy podmiot FerroWings Sp. z o.o. Sp. K. pochodzi z  województwa lubuskiego, drugi podmiot ZUEA Białkowski posiada swą siedzibę w województwie wielkopolskim. Obie firmy z sukcesami realizują instalacje fotowoltaiczne nie tylko na rynkach lokalnych, ale również na terenie całej Polski.  Połączenie potencjałów obu podmiotów pozwoliło na osiągniecie większej skali działalności oraz uzyskanie szeregu korzyści na polu wymiany wiedzy, doświadczeń. Dla naszych klientów selekcjonujemy komponenty instalacji fotowoltaicznych wyłącznie sprawdzonych i solidnych producentów, dzięki czemu możemy oferować instalacje fotowoltaiczne nawet z 30 letnią gwarancją.

Partnerzy z branży fotowoltaicznej

Partnerskie instytucje finansowe