Panele fotowoltaiczne QCells - długoletnie doświadczenie

Historia paneli fotowoltaicznych QCells zaczyna się w 1999 roku w Niemczech, gdzie rozpoczęła się produkcja. W 2012 roku marka została przejęta przez koreański konglomerat Hanwha. Centra badawcze producenta paneli fotowoltaicznych QCells rozlokowane są w Niemczech, Malezji, Chinach i Korei. Dowodem renomy marki jest bez wątpienia fakt, że jest ona jednym z największych producentów ogniw na świecie, której historia i doświadczenie to dwadzieścia lat obecności na rynku.

Panele fotowoltaiczne QCells - najważniejsze parametry

Dostępne u nas panele fotowoltaiczne QCells pochodzą od godnego zaufania i doświadczonego producenta. Ich moc sięga 335W oraz 350W. Na uwagę zasługuje także sprawność modułów paneli fotowoltaicznych QCells – 18,78% i 19,4%. Istotnym atutem jest również optymalna odporność na czynniki pogodowe, takie jak niska oraz wysoka temperatura od -40°C do +85°C. Wśród posiadanych przez panele fotowoltaiczne QCells certyfikatów można znaleźć oznaczenie CE, które świadczy o zgodności z dyrektywami Unii Europejskiej. Ogromną zaletą paneli fotowoltaicznych QCells jest dodatkowo 25 lat gwarancji na produkcję liniową energii elektrycznej.

Zalety paneli fotowoltaicznych QCells

Panele fotowoltaiczne QCells pochodzą od producenta, który cieszy się renomą w branży energii słonecznej. Stale wzrastające zaufanie klientów wobec marki to zasługa m.in. długoletniego doświadczenia, które przekłada się na jakość produktów. Panele fotowoltaiczne QCells zostaną odpowiednio dobrane do potrzeb każdego z gospodarstw, dzięki czemu dostarczana energia będzie całkowicie wystarczająca, jednak w przypadku wystąpienia takiej konieczności, można poszerzyć konstrukcję o kolejne ogniwa fotowoltaiczne QCells.