Panele fotowoltaiczne Longi - lider na rynku ogniw

Panele fotowoltaiczne Longi to ogniwa pochodzące od jednego ze światowych liderów w branży. Marka powstała w 2000 roku i aktualnie specjalizuje się w panelach monokrystalicznych wysokiej jakości, które możesz nabyć w niezwykle korzystnej cenie. Panele fotowoltaiczne Longi odznaczają się bardzo dobrymi wynikami w PVEL dla modułów z całymi ogniwami. Warto wspomnieć także o wysokiej wytrzymałości, która przyczynia się do skuteczności w nieprzerwanej produkcji energii elektrycznej.

Panele fotowoltaiczne Longi - znaczące osiągnięcia marki

Panele fotowoltaiczne Longi to jedyne, którym udało się osiągnąć wszystkie cztery nagrody Top Performer w badaniach DNV GL i PVEL w latach 2018, 2019 i 2020, co stanowi ogromne wyróżnienie. Precyzja i jakość wykonania oraz wieloletnie doświadczenie marki, że ogniwa wykonane są z najwyższą starannością i pełnić będą swoją rolę przez bardzo długi okres czasu. Panele fotowoltaiczne Longi są również odporne na czynniki pogodowe, takie jak chociażby wysoka i niska temperatura – od -40° do +85° Celsjusza. Istotną kwestią jest także wiarygodność marki – decydując się na panele fotowoltaiczne Longi, możesz czuć się pewnym, co do skuteczności ogniw.

Jakie są najważniejsze zalety paneli fotowoltaicznych Longi?

Do najważniejszych zalet paneli fotowoltaicznych Longi należy zdecydowanie połączenie jakości z korzystną ceną. Pod tym względem, marka plasuje się na wysokim miejscu. Gwarancja na produkcję liniową energii elektrycznej sięga aż 25 lat. O jakości i solidności paneli fotowoltaicznych Longi świadczy także wielokrotne nagradzanie ogniw cenionymi w branży wyróżnieniami. Sprawność dostępnych u nas modułów sięga od 19,3% do 19,6%, z kolei moc – 320W i 435W. Decydując się na panele fotowoltaiczne Longi, otrzymujesz w pełni wystarczającą dawkę energii elektrycznej.